GENEL HÜKÜMLER
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamız tarafından garanti altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.Bazı ürünlerde garanti belgesi olmasa dahi firmamız garanti vermektedir.Firmamız garanti belgesi olmayan ürünlerde uygun gördüğü takdirde garanti koşullarını kendisi belirlemektedir.Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde telefon veya mail yolu ile bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.


Bu süre içerisinde iade koşullarını sağlamak kaydıyla ücret iadenizi talep edebilir veya farklı bir ürün ile değişim talep edebilirsiniz.
Bu aşamada sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

İade etmek istediğiniz ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
Ürün orijinal ambalajının zedelenmiş olması durumlarında ürünün tekrar satışa sunulabilir olması koşulu aranır.
İade etmek istediğiniz ürünün 3 gün içinde gönderilmesi gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız şekliyle iade etmeniz gerekmektedir.
Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez.
Güncel piyasa değerlerine göre fiyatları artan veya azalan teknolojik ürünler iadesi kabul edilemeyecek ve tek kullanımlık ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünün beğenilmemesi veya keyfi iade durumlarında ürün iadesi firmamız tarafından kabul edilmeyecektir.
İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan “Cayma Hakkı” ve “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.
Satın alınan ürünlerin iadesinde kargo hasar teslim tutanağı şartı aranmaktadır.

KUSURLU ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDERİM ?
Siparişleriniz kargo firmasına teslim edilmeden önce kalite kontrol testlerinden geçmektedir.
Sipariş ettiğiniz ürünlerde, üretimden kaynaklanan kusur olması durumunda iadelerinizi, teslim tarihinden itibaren üçgün içerisinde yapabilirsiniz.
Siparişinizi teslimat anında kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir.
Hasarlı ya da eksik olan ürün/ürünleri mutlaka kargo yetkilisine/elemanına HASAR TESPİT TUTANAĞI ile kayıt altına aldırmak müşterilerin sorumluluğundadır.Hasar tesbit tutanagı olmayan hiçbir üründe iade kabul edilmez.
Hasarlı ürünleri teslim almadan geri iade etmeniz gerekmektedir, kontrol edilmeden teslim alınan hasarlı/eksik sipariş veya ürünlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra üretici firmanın yapacağı kontrol sonucunda kullanımdan kaynaklı bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza ödenir veya isteğinize bağlı olarak başka ürünle değiştirilir. Kusurun kullanıcı hatasından kaynaklı olması durumunda üretici firma tarafından belirlenen onarım bedeli ile onarımı yapılır veya fiyat farkı ile yeni ürün gönderimi yapılır.

ÜRÜNLER PAKETTEN EKSİK VEYA HASARLI ÇIKARSA NE YAPMALIYIM ?
Kargo firmasından teslim aldığınız paketi kargo görevlisi eşliğinde açınız.
Herhangi bir eksik veya kusur tespit ettiğinizde kargo görevlisine tutanak tutturabilirsiniz. Bu tutanak ile müşteri hizmetlerimiz yaşanan aksaklığı en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır.

Alıcı Ürün veya Hizmet Aldığı Takdirde Bütün Belirtilen Koşulları Kabul Etmiş Sayılır.