Biz Kimiz;

Private Pilates; yerli üretim eşsiz el yapımı Pilates ekipmanları Pilates’i yaşam biçimi olarak algılayan geniş bir aileyiz. Deneyimli eğitmen kadrosu ve özel tasarım Pilates ekipmanları ile insanların hayatlarına dokunuyoruz. Kurucumuz olan Erhan Gürbaca 20 yıllık pilates eğitmenlik süreci ve 15 yıllık stüdyo işletmeciliği sürecinde sektördeki birçok Pilates ekipmanı ile çalışmış ve birçoğunun üretim aşamasında bulunup danışmanlık yapmıştır. Kariyeri boyunca edindiği bilgi birikimini bir marka altında toplamayı amaçlayan Gürbaca 2017 yılından itibaren Private Pilates markası altında ekipman üretimine başlamıştır. Sektörde yaşanan maliyet, kalite ve kullanım zorluğu gibi hususları dikkate alarak ekipmanlarını tasarlayan Gürbaca; farklı kullanım kolaylıkları sağlayan özgün tasarımları ile kısa sürede en çok tercih edilen ekipman olmuştur. Gürbaca; ‘Kariyerim boyunca birçok farklı ekipman ile çalışma şansım oldu. Hepsinin olumlu ve olumsuz yönlerini gördüm. 20 yıllık süreçte tüm edindiğim ekipman deneyimleri ve eğitmen arkadaşlarımdan aldığım geri dönüş ile hayalimdeki ideal Pilates ekipmanlarını tasarlamaya karar verdim. Bugün, birçok stüdyo, ev ve spor merkezlerinde birinci sınıf kalitede, özgün patentli tasarımlara sahip Private Pilates ekipmanları kullanılmaktadır. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler bizi daima motive etmekte ve doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Joseph Hubertus Pilates ‘in ilkelerine sadık kalarak insanların zihin gelişimi ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik çağdaş üretim metotları kullanılarak profesyonel Pilates ekipmanları üretmektir.

Yaratıcılık

Ülkemizdeki seçkin eğitim kurumlarının sunduğu bilimsel çalışmalar referans alınarak çok daha güvenli ve haraketlerde akıcılık sağlayan, ders süresinin etkin kullanılmasına yönelik patentli ürünler geliştiriyoruz.

Değerlerimiz

İş Birliği : Private pilates olarak sektörün saygın eğitim kurumlarının ve profesyonelerinin düşüncelerine daima önem veriyoruz. Bu hassasiyetle FITNESSTURK & THE PILATES COACH, HB PILATES TRAINING ACADEMY, FITNESS MOVEMENT INSTITUTE, Fedarasyon eğitmenleri ve birçok fizyoterapi uzmanı ile işbirliği içinde çalışyoruz.

Samimiyet Ve %100 Yerli Üretim

Dünya çapında tercih edilir bir Türk Pilates ekipman üreticisi olmayı hedefliyoruz. Türk işçiliğinin kalitesini ve girişimciliğini Türkiye sınırlarının ötesine taşımak istiyoruz. Bu konuda işçilik ve malzeme ihtiyacının tamamı yurdumuzdan temin ediyoruz. Tüm tedarikçilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.

Videoyu oynat